O Dentons

Dentons jest największą w Polsce i na świecie firmą prawniczą. W 2021 roku mija 30 lat od otwarcia w Warszawie biura, które jest dziś częścią największej kancelarii na świecie. Dziś kancelaria Dentons to zespół, który specjalizuje się aż w 24 sektorach i w 40 dziedzinach prawa. Dzięki swojej policentryczności i podejściu nastawionemu na realizację celów, zaangażowaniu w rozwój integracji i różnorodności, jak również zapewnieniu klientom dostępu do najbardziej utalentowanych prawników z całego świata, Dentons zmienia status quo na rynku obsługi prawnej. Wszystko to sprawia, że kancelaria jest w stanie wspierać działania klientów i społeczności w tzw. nowej dynamice, nowej rzeczywistości spowodowanej wybuchem pandemii COVID-19.

Rozwiązania prawne i biznesowe, jakie oferuje Dentons, czerpią z bogactwa i siły lokalnych społeczności. Dzięki temu wyjątkowemu podejściu, a także działaniom zapewniającym pomyślne przeprowadzanie transakcji i innowacyjnemu podejściu do wyzwań, z jakimi spotykają się klienci, Dentons cieszy się zaufaniem klientów, a jego prawniczki i prawnicy są stale i regularnie rekomendowani jako wiodący eksperci w międzynarodowych rankingach, takich jak Chambers Europe, Chambers Global, Legal 500 czy IFLR.

Konsekwentne dążenie do realizacji postawionej sobie misji towarzyszy również obchodom 30-lecia zespołu Dentons. Chcąc wesprzeć lokalne społeczności, kancelaria stawia na otwartą, wyjątkową formułę, która odbiega od klasycznych pomysłów znanych w branży prawniczej. Swój jubileusz Dentons świętuje poprzez uruchomienie całorocznego projektu #1YearChallenge, składającego się z kilku odrębnych inicjatyw. Każda z nich opiera się na jednej z wartości, którą w swojej działalności kieruje się firma. Są to współpraca, pasja, policentryczność, tworzenie wartości oraz dalekowzroczne myślenie. Dentons nie zapomina także o szczególnym uwzględnieniu warszawskiego Powiśla – wyjątkowej dzielnicy, w której od 2019 mieści się siedziba kancelarii.

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.dentons.com/pl